Karrier

Értékesítő – képviselő

Dinamikusan fejlődő, országos szintű értékesítési hálózatunk bővítéséhez keresünk minden megyéből értékesítőket-képviselőket a MAP Health Watch csapatába, eszköz és szolgáltatás teljeskörű értékesítéséhez.
Megyénként 10 fő értékesítő- képviselő jelentkezését várjuk!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálása telefonon és személyesen
  • Megrendelések teljes körű kezelése
  • Termékismeret birtokában szakmai tanácsadás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Informatikai alapismeretek
  • Saját informatikai eszköz használata /laptop, tablet, internet, mobiltelefon/
  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Átlagon felüli kommunikációs készség szóban
  • Határozott és udvarias fellépés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Számlaképesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Műszaki érdeklődés
  • Egészségügyben szerzett tapasztalat, jelenlegi egészségügyi munkakör /nővérek, szakápolók/
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Rugalmas és tervezhető munkabeosztás
  • Szakmai fejlődést elősegítő kihívás
  • Átlagon felüli jutalék
  • Stabil, folyamatos bevétel

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Magyarország megyéi

Jelentkezéseket az info@maphealthwatch.com címre kérjük önéletrajz és motivációs levél kíséretében 2018.október 15-ig